درباره ما

ویلاپارک تولید کننده مبلمان باغی

کارخانه ویلاپارک

ویلاپارک با بیش از 10 سال سابقه فعالیت در صنعت مبلمان فضای باز، برترین برند تولید کننده مبلمان باغی، تاب باغی و تاب ریلکسی، انواع باربیکیو، چتر و سایبان در ایران است.
ویلا پارک همواره بر تولید داخلی تکیه داشته و در این زمینه با افتخار به عنوان یکی از حامیان تولید و عرضه مستقیم محصولات داخلی شناخته می­شود.
گروه صنعتی ویلاپارک همواره هدف خود را ارتقاء کیفی محصول و پیشرفت تخصصی در زمینه مبلمان فضای باز قرار داده و در راستای تحقق این امر قدم های استوار برداشته است.

ما مفتخریم که در طول 10 سال فعالیت بیش از 50 مدل متنوع مبل باغی ، تاب راحتی ، باربیکیو ، چتر و سایبان به بازار مصرف داخلی عرضه نموده ایم.
تمامی مراحل تولید مبل، تاب، باربیکیو و سایبان در داخل کارخانه ویلاپارک انجام می­گردد به همین دلیل مشتریان گرامی بطور مستقیم و بدون پیچیدگی می­توانند تمامی سوالات و ابهامات خود را با ما تولید کننده و عرضه کننده در میان بگذارند

هدف ما در ویلاپارک:

ما در خانواده بزرگ ویلا پارک با همدلی و احترام متقابل به نیروی انسانی خود، متحدیم تا با انجام کار تیمی و تمرکز بر رضایت مشتری، اعتماد، احترام و صداقت را در عین آگاهی بخشی به ارمغان آوریم و همواره برای تحقق این باورمان در تلاشیم.

مزایای استفاده از وب سایت ویلاپارک

عرضه مستقیم و بدون واسطه

یکی از مزیت های مهم وب سایت ویلا پارک، خرید بدون واسطه می­باشد. بازدید کنندگان محترم می­توانند محصولات ویلاپارک را به راحتی از وب سایت رسمی ویلاپارک با امکانات ویژه تهیه کنند

کیفیت تجهیزات باغی

تمامی محصولات ویلا پارک، چه از لحاظ طراحی و چه از لحاظ کیفیت دارای استاندارد های بین المللی می­باشند. پس با خیال راحت از ما خرید کنید

قیمت تجهیزات باغی

از آنجایی که شما از طریق فروشگاه آنلاین ویلاپارک به صورت مستقیم و بدون واسطه خرید می­کنید، محصولات ویلا پارک را با بهترین قیمت تهیه خواهید کرد.

تنوع محصولات ویلایی

تنوع محصولات ما بسیار است. کافی است که در منوی دسته بندی محصولات ما محصول مورد نظر خود را پیدا کنید و سفارش خود را ثبت کنید.