درباره ما

شرکت ویلاپارک با بیش از 10 سال سابقه فعالیت در صنعت مبلمان فضای باز، برترین برند تولید کننده مبلمان باغی، تاب ریلکسی، انواع باربیکیو، چتر و سایبان در ایران است.
ویلاپارک همواره بر تولید داخلی تکیه داشته و در این زمینه با افتخار به عنوان یکی از حامیان تولید و عرضه مستقیم محصولات داخلی شناخته می­شود.
گروه صنعتی ویلاپارک همواره هدف خود را ارتقاء کیفی محصول و پیشرفت تخصصی در زمینه مبلمان فضای باز قرار داده و در راستای تحقق این امر قدم های استوار برداشته است.

ما مفتخریم که در طول 10 سال فعالیت بیش از 50 مدل متنوع مبل باغی ، تاب راحتی ، باربیکیو ، چتر و سایبان به بازار مصرف داخلی عرضه نموده ایم.
تمامی مراحل تولید مبل، تاب، باربیکیو و سایبان در داخل کارخانه ویلاپارک انجام می­گردد به همین دلیل مشتریان گرامی بطور مستقیم و بدون پیچیدگی می­توانند تمامی سوالات و ابهامات خود را با ما تولید کننده و عرضه کننده در میان بگذارند

هدف ما در ویلاپارک:

ما در خانواده بزرگ ویلاپارک با همدلی و احترام متقابل به نیروی انسانی خود، متحدیم تا با انجام کار تیمی و تمرکز بر رضایت مشتری، اعتماد، احترام و صداقت را در عین آگاهی بخشی به ارمغان آوریم و همواره برای تحقق این باورمان در تلاشیم.

مزایای استفاده از وب سایت ویلاپارک

عرضه مستقیم و بدون واسطه

یکی از مزیت های مهم وب سایت ویلاپارک، خرید بدون واسطه می­باشد. بازدید کنندگان محترم می­توانند محصولات ویلاپارک را به راحتی از وب سایت رسمی ویلاپارک با امکانات ویژه تهیه کنند

کیفیت

تمامی محصولات ویلاپارک، چه از لحاظ طراحی و چه از لحاظ کیفیت دارای استاندارد های بین المللی می­باشند. پس با خیال راحت از ما خرید کنید

قیمت

از آنجایی که شما از طریق فروشگاه آنلاین ویلاپارک به صورت مستقیم و بدون واسطه خرید می­کنید، محصولات ویلا پارک را با بهترین قیمت تهیه خواهید کرد.

تنوع

تنوع محصولات ما بسیار است. کافی است که در منوی دسته بندی محصولات ما محصول مورد نظر خود را پیدا کنید و سفارش خود را ثبت کنید.