باربیکیو برای حیاط، پشت بام و بالکن با ایده های مدرن

Written by: admin2 Date of published: . Posted in Uncategorized

طراحی باربیکیو طراحی باربیکیو

باربیکیو یا کباب پز از بهترین روش ها برای پخت و کباب کردن غذاها است و اگر شما تمایل دارید قسمتی از فضای باز را به پخت کباب اختصاص دهید بهتر است باربیکیو با مدل خاص و کاربردی را طراحی کنید. در ادامه این مطلب ایده هایی برای طراحی باربیکیو را در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم که امیدواریم از مشاهده این دیزاین های باربیکیو نهایت لذت را ببرید. 

امروزه طراحی دکوراسیون حیاط و دکوراسیون بالکن و پشت بام از اهمیت زیادی برخوردار شده است و شما می توانید برای آسایش و راحتی اعضای خانواده تان در قسمتی از فضای باز آلاچیق و باربیکیو زیبایی را طراحی کنید.

ایده های خلاقانه برای طراحی باربیکیو

برای ساخت باربیکیو از چوب و سنگ و فلز و آجر نسوز استفاده می شود که انتخاب هر یک از این مصالح برای طراحی باربیکیو سلیقه ای است و بهتر است شما نوع مصالح به کار برده شده در ساخت باربیکیو را با توجه به سایر مصالحی که در فضای باز مورد استفاده قرار داده اید انتخاب کنید.

طراحی باربیکیو با رنگ قرمز
باربیکیو 83سانت زغالی
مجهز به فن ,دودکش,استیک پزو جاسیخی وجای زغال

باربیکیوهای زغالی چرخ دار مجهز به فن، ساخت داخل ، با قیمت مناسب ،وقابل استفاده در فضاهای کوچک وبزرگ با ظاهری زیبا پیشنهاد خوبی برای استفاده در تراس و بالکن و حیاط و… می باشد.

شما میتوانید خیلی راحت وسریع ای باربیکیو را از طریق ما(گروه صنعتی ویلاپارک) سفارش دهید و لحظات خوبی را درکنار عزیزانتان سپری کنید.

دیزاین باربیکیو برای حیاط و بالکن و پشت بام

از باربیکیو در فضای باز نظیر حیاط و بالکن و تراس و روف گاردن و پشت بام و … استفاده می شود و باربیکیو علاوه بر اینکه کاربردی است باعث زیباتر به نظر رسیدن فضای باز می شود.
اگر خانه شما آپارتمانی است می توانید در گوشه مناسبی از بالکن باربیکیو را بسازید همچنین می توانید بخشی از روف گاردن و حیاط منزل یا ویلای خود را به ساخت باربیکیو اختصاص دهید.
باربیکیوها در انواع مدل های کاربردی و ساده طراحی می شوند که انتخاب هر یک از این مدل ها به میزان بودجه و اندازه فضایی که برای ساخت کباب پز در نظر گرفته اید بستگی دارد.
اگر شما تمایل دارید باربیکیو طراحی کاربردی داشته باشد بهتر است کابینت ها و سینک ظرفشویی را در زیر پیشخوان آن تعبیه کنید و از کابینت ها برای نگهداری وسایل و لوازم مخصوص استفاده نمایید.

باربیکیو آجری و سنگی

بازتاب از سایت

دیدگاهتان را بنویسید